Naša práca

Výroba tričiek s potlačou: Ponúkame možnosť vytvoriť vlastné dizajny na tričkách, čím môžete propagovať vašu značku, organizovať firemné akcie alebo vytvoriť jedinečné darčeky pre vašich zamestnancov a zákazníkov. Naša kvalitná tlač vám zaručí dlhú životnosť a pôsobivý vizuálny dojem.

Tvorba grafických návrhov: Naši skúsení grafickí dizajnéri vám pomôžu vytvoriť nápadité a pôsobivé vizuálne prvky pre vašu značku. Bez ohľadu na to, či potrebujete nový logotyp, firemné farby, webový dizajn alebo marketingové materiály, sme tu, aby sme vám poskytli kreatívne riešenia.

Všetky druhy tlačiarenských služieb: Okrem tričiek s potlačou sme schopní tlačiť rôzne tlačoviny, vrátane letákov, plagátov, brožúr, vizitiek a ďalších marketingových materiálov. Naša moderná tlačiareň a kvalitné materiály zabezpečia vysokokvalitný výstup.

Veľkoplošná digitálna tlač: Ak potrebujete veľkoplošné reklamné materiály, sme pripravení splniť vaše očakávania. Veľkoplošná digitálna tlač je ideálnym spôsobom, ako upútať pozornosť na verejných podujatiach, v obchodných priestoroch alebo na veľkých plochách.